Üretim

LİDER SOMUN & CİVATA

İhtiyaca Uygun Hertürlü Kalite ve Çeşitlilikte Üretim

Piyasanın ihtiyaçlarına uygun olarak kesme ve dövme yöntemiyle hertürlü kalite ve çeşitlilikte üretim yapmak için çalışmaktadır. Somun üretiminde uzmanlaşmış olan Lider Somun, makina parkınıda bu doğrultuda oluşturmuştur. Yıllık 1000 ton çeşitli ebat ve özelliklerde üretim yapan firmamız, müşterilerinin istekleri doğrultusunda her türlü kalitede ve özel ölçülerde somun, gijon ve saplama üretme olanağına sahiptir.

Üretilen ürünün hareket ettirildiğinde ya da bir yerden taşınırken ve oldukça uzun bir süre kullanılırken her hangi bir şekilde parçaların ayrılması ya da bir yaşlanması istenmez. Bu da o firmanın kendi alanında lider olması adına en önemli unsurlardan biri olarak ön plana çıkıyor. İşte bunu sağlayacak olan da somun çeşitleri ya da daha birbirinden farklı bağlantı elemanlarının göstereceği en yüksek performansa bağlı olarak değişir. Çoğu zaman kaliteli bir bağlantı elemanı kullanmayan kişi ya da kişiler ürettikleri ürünler çok çabuk hasar aldığı zaman kendi markalarının da aynı şekilde dibe doğru gitmesine engel olamazlar.

Ürün her ne kadar kaliteli olursa olsun eğer bağlantı elemanları kalitesiz bir üretimden çıkmış ise o zaman tüm parçalar çok kısa bir süre içinde birbirinden ayrılacak. Ve bu yüzden de her hangi bir o ürünü çıkarak marka kendi ürünün ne kadar kaliteli olduğu istediği kadar söylese bile bir daha asla inandıramayacak. Bunun için de ürünün her türlü parçaları bir araya getirilirken kullanılacak olan somun ya da daha birçok değişik bağlantı elemanları en yüksek performansı gösteren ve son derece kaliteli olan ürünler olmalıdır. Bunun için de verilebilecek en büyük adres Lider Somundur ve bu büyük ve kaliteli firma bünyesinde üretilen tüm bağlantı elemanları firmanın yenilikçi ve kaliteden en ufak bir ödün vermeyen anlayışı ile müşterilerine büyük bir güven aşılamaktadır.

Kendini her geçen gün daha da geliştiren ve somun ya da daha farklı bağlantı elemanları için toptan ya da perakende ürün satışı yaparken bu büyük aileye yeni müşteriler katan firma, gelen her müşterisi için öncelik olarak kalite garantisi sunmaktadır. Bunun için de somun gibi son derece önemli bir parça adına en doğru adres Lider Somun’dur.

Somun imalatı konusunda sektörde adından bahsettiren firmamız yeni girişimleri ile “Somun imalatı” konusunda güncel teknolojileri kullanarak ilerlemektedir.

Firmamız istediğiniz ölçülerde ürün imal etmekte olup, üretim sürecinde sektöründe de garantili firmalar arasında yer almıştır.